LV

Pielāgojams dizains un nevainojama kvalitāte – Cafe Racer


Maksimāli labākais rezultāts vienā kafijas tasītē. Gemoss Kafijas Studijas iekārtu sortimentu papildinājis Sanremo kafijas automāts Cafe Racer. Nepārspējams dizains, pārdomātas nianses funkcionalitātē un ērta lietošana jebkādiem kafijas pagatavošanas apjomiem.

Sanremo kafijas automāts Cafe Racer

Šī modeļa kafijas automātus izmanto pasaulē labākie baristas, atzīstot tos par labākajiem kafijas dzērienu un kokteiļu gatavošanā. Starp citu, šo kafijas aparātu atzinīgi novērtē profesionāļu vidū, jo ir pasaules baristu čempionāta oficiālā kafijas iekārta, ko izmanto labākie no labākajiem kafijas latte art un kokteiļu pagatavošanā.

Šie kafijas automāti unikāli ar iespēju pielāgot dizainu interjera vizuālajam konceptam. Tīra elegance, vintāžas noskaņa vai neuzbāzīga klasika – kafijas automāta dizainu var pielāgot gan krāsas, gan stila ziņā. Sanremo Cafe Racer dizains veidots, iespaidojoties no veco laiku motocikliem, tāpēc tas atstāj unikālu pirmo iespaidu.

Prasīgākie baristas novērtēs faktu, ka šiem automātiem katra kafijas grupa tiek kontrolēta ar atsevišķu boileri, tāpēc tiek nodrošināta precīza uzstādītā ūdens temperatūra.

Lielos darba apjomos ikviens novērtēs ‘’cold touch’’ funkciju – stīmeris darbības laikā nesakarst.

Piena putošana unikāla ar to, ka stīmeris izmanto maksimāli iespējami sausāko tvaiku, tāpēc piens uzputojas nevainojami gaisīgs.

Ierīce aprīkota ar unikālu impulsa sildīšanas metodi, kas veido ļoti sausu tvaiku un rada izcili uzputotu pienu latte art veidošanai.

Bez pielāgojamā dizaina regulējams arī notekūdeņu pamatnes augstums dažāda izmēra krūzīšu lietošanai.

Elegantajā dizainā izstrādāts ērti lietojams displejs, kurā var uzstādīt tecēšanas laiku, ūdens daudzumu un temperatūru. Displejs digitāli uzrāda visus gatavošanas parametrus.

Izbaudi katras kafijas tasītes pagatavošanu ar Sanremo Cafe Racer!

Apskatīt un uzzināt vairāk par Sanremo Cafe Racer var Gemoss Kafijas Studijā (Mūkusalas iela 73) vai pa tālruni +371 28654000.