Visi jaunumi

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

2022. gada 14. Marts  

Kas gan būtu pavasaris bez pirmā svaigā un spirdzinošā kokteiļa? Spritz kokteiļus bauda gan klasisku garšas vērtību cienītāji, gan eksperimentātāji, tāpēc aicinām bārmeņus atsvaidzināt dzērienu kartes ar sezonas garšām, kā arī iepriecināt sevi, sagaidot pavasari. Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai! Ar Monin apelsīnu Spritz sīrupu iespējams pagatavot gan atspirdzinošu apelsīnu Spritz kokteili, gan bezalkoholiskus dzērienus, turklāt sīrups lieliski iederēsies arī ledus tējās, fizz kokteiļos, dzērienos ar vīnu, alu un pat kafiju – variācijas ir nebeidzamas!

Apelsīnu Spritz kokteilis

Glāzē 2/3 aizpilda ar ledus gabaliem, ielej sīrupu, prosecco un minerālūdeni. Samaisa un dekorē ar apelsīna šķēli.

Bezalkoholiskais Apelsīnu Spritz

Glāzē 2/3 aizpilda ar ledus gabaliem, ielej abus sīrupus un minerālūdeni. Samaisa un dekorē ar apelsīna šķēli, piparmētru lapām. Atspirdzinoša, sulīga, saldā un skābā balansā – ideāla vasaras limonāde!

Iedvesmojies no Monin!

Monin produkciju varat iegādāties Gemoss veikalos, pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem un e-veikalā

www.shop.gemoss.lv.


 

Pagatavošana


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.