LV

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi


Kas gan būtu pavasaris bez pirmā svaigā un spirdzinošā kokteiļa? Spritz kokteiļus bauda gan klasisku garšas vērtību cienītāji, gan eksperimentātāji, tāpēc aicinām bārmeņus atsvaidzināt dzērienu kartes ar sezonas garšām, kā arī iepriecināt sevi, sagaidot pavasari.

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai! Ar Monin apelsīnu Spritz sīrupu iespējams pagatavot gan atspirdzinošu apelsīnu Spritz kokteili, gan bezalkoholiskus dzērienus, turklāt sīrups lieliski iederēsies arī ledus tējās, fizz kokteiļos, dzērienos ar vīnu, alu un pat kafiju – variācijas ir nebeidzamas!

Apelsīnu Spritz kokteilis

Glāzē 2/3 aizpilda ar ledus gabaliem, ielej sīrupu, prosecco un minerālūdeni. Samaisa un dekorē ar apelsīna šķēli.

Bezalkoholiskais Apelsīnu Spritz

Glāzē 2/3 aizpilda ar ledus gabaliem, ielej abus sīrupus un minerālūdeni. Samaisa un dekorē ar apelsīna šķēli, piparmētru lapām. Atspirdzinoša, sulīga, saldā un skābā balansā – ideāla vasaras limonāde!

apelsīnu spritz recepte

Iedvesmojies no Monin!

Monin oficiālais pārstāvis Latvijā kompānija Gemoss. Monin produkciju varat iegādāties Gemoss veikalos, pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem un e-veikalā www.gemoss.lv.