LV

Sāc dienu ar rīta kafiju Gemoss pop-up veikalā


Darbdienu rītos nekad nav laika vai iespēju pašiem pagatavot krēmīgu cappuccino vai atsvaidzinošu ledus latti? Dodies uz Gemoss pop-up veikalu, kur jau no plkst. 9:00 barista pagatavos svaigu kafijas dzērienu jebkurai gaumei.

Katru nedēļu veikalam tiek piegādāta svaigi grauzdēta augstas kvalitātes kafija “Andrito”. Ja dienas sākums nav iedomājams bez kvalitatīvas kafijas, tad dodies uz pop-up veikalu pēc enerģijas lādiņa! Kafiju iespējams izbaudīt uz vietas, omulīgi iekārtotajā kafijas stūrītī, kā arī krūzītēs līdzņemšanai. Vasaras sezonā piedāvājumā ir arī ledus latte un atspirdzinošas limonādes ar izcilajām Monin garšām. Gardus kafijas dzērienus, tai skaitā aukstās kafijas un limonādes, var nobaudīt arī Gemoss kafe, Mūkusalas ielā 73.

Gemoss pop-up veikals Brīvības ielā 111 no šī gada pavasara iepriecina centra iedzīvotājus ar daudzveidīgu bāru, restorānu un viesnīcu nozarei nepieciešamo preču klāstu. Veikalā ir arī plašs sveramo riekstu, sēklu un žāvētu augļu klāsts. Vairāk ar veikala sortimentu var iepazīties šeit.