LV

Saldums bez grēka – džems ar stēviju


Pankūkas, vafeles, svaigi grauzdēta maize vai biskvīta rulete nav pati pilnība bez kādas karotes sulīga džema. Lai neatteiktos no īstām vērtībām un iecienītām garšām, Good Good radījis īpašu gardumu – džemu ar stēviju. Produkts sniedz kāroto salduma devu bez pārspīlētā cukura daudzuma. Džems ar stēviju ir gards kārums brokastīm, svētku maltītēm vai brīžiem, kad tik ļoti kārojas kas salds.

Parasti džemi, ievārījumi un citi līdzīgi produkti asociējas ar lielu salduma devu, taču to nevar teikt par šiem džemiem. Džems ar stēviju ir viegls un patīkami salds, nenomācot augļu vai ogu dabīgo garšu. Džemi gatavoti bez cukura un mākslīgiem saldinātājiem.

Šie džemi ir izcili atradumi Keto diētas, veselīga uztura piekritējiem, vegāniem un cilvēkiem, kas sirgst ar cukura diabētu. Tradicionāli džema pagatavošanā pievieno daudz cukura, taču šajā gadījumā stēvija ir dabīgs cukura aizstājējs, piešķirot arī vajadzīgo salduma devu. Dabīgs produkts, kas nesatur kalorijas un mākslīgas piedevas. Džems, kuru var baudīt, nedomājot par uzņemto cukura daudzumu!

Piedāvā to klientiem brokastu bufetē, pasniedz ar to brokastu maltītes, smērē kruasānos, pievieno putrām, vafelēm, pankūkām, ruletēm un kūkām.

Sortimentā pieejami četru garšu džemi ar stēviju – aprikožu, melleņu, aveņu un zemeņu.

Good Good džemi ar stēviju pieejami Gemoss tirdzniecības vietās vai pasūtāmi pie tirdzniecības aģentiem.