LV

Sāls un piparu dzirnavas PEUGEOT


Diskutēt par Peugeot zīmola vietu plašajā sāls un piparu dzirnavu tirgū jau sen vairs nav nepieciešams. Franču tērauda meistari 180 gadu laikā ir pierādījuši patentētā malšanas mehānisma perfekciju un ar lepnumu sola mūža izturību katram produktam, kamēr slavenā PARIS modeļa aprises ir guvušas ikonisku atpazīstamību visu valstu virtuvēs, kļūstot par visbiežāk kopēto dzirnavu formu garšvielu pasaulē.

Arī mēs lepojamies ar plašo Peugeot dzirnavu klāstu katalogā. Vairāk nekā simts pieejamo dzirnavu veidus vieno satura nevainojamība, bet atšķir formu un krāsu daudzveidība, lai tās būtu viegli pamanāmas pat visekstravagantākajās virtuvēs. Individuāla pieeja ir būtiska ne tikai garšas, bet arī pasniegšanas mākslas baudījumam, bet kādēļ mainīt paaudzēs slīpētu perfekciju?
Kamēr majestātiskā lauva nemainīgi turpina rotāt katru Peugeot produktu, tās kāri uz attīstību jau šodien pierāda U-SELECT dzirnavu popularitāte. Klasiskās dizaina formās Peugeot pakļaujas šefpavāru prasībām, lai ļautu īstenot vissmalkākās gatavošanas kaprīzes dažādu nacionalitāšu virtuvēs.

Peugeot sāls un piparu dzirnavas ir izvēle, kas apliecina mūsdienīga pavāra cieņu pret kvalitāti un tradīcijām.

Peugeot piparu un sāls dzirnavas lielā izvēlē pieejamas Gemoss specializētajos veikalos Rīgā un Liepājā.