LV

SCHOTT ZWIESEL glāžu līnija SENSA


Kvalitatīva vīna pasniegšanai, baudīšanai un novērtēšanai, viens no galvenajiem faktoriem līdz perfekcijai ir piemērotas glāzes. Tikai pareizā glāze dzēriens tiks pacelts visaugstākajā līmenī, ļaujot pilnībā izbaudīt visas tā slēptākās nianses, sajust īsto aromātu un garšu. Tāpat kā jebkurā jomā, arī kristāla glāžu ražošanā laiks nestāv uz vietas, tehnoloģijas attīstās un tiek radīti arvien jauni un kvalitatīvi produkti.

Mēs rūpīgi izvēlamies sadarbības partnerus un esam lepni, ka varam klientiem piedāvāt jaunākos un labākos produktus. SCHOTT ZWIESEL ir vieni no kristāla glāžu ražotāju tirgus līderiem, kas iepriecina pircējus vairāk kā 120 valstīs. Ražotājam sadarbojoties ar augsta ranga jomas profesionāļiem, vīnziņiem un vīna ražotājiem. Uzņēmums radījis modernu un līdz šim nebijušu kristāla glāžu līniju SENSA – 5 dažādas formas glāzes, kas katra veidota tā, lai pielāgotos un izceltu noteiktu vīna aromātu. Katram vīnam ko pasniegsiet, glāzes forma būs perfekti atbilstoša tā aromātam un struktūrai.
SENSA Light & Fresh piemērota, piemēram, svaigam Riesling vīnam.
SENSA Velvet & Sumptous, kas būs atbilstoša, piemēram, Merlot un Grenache vīnam.
SENSA Flavourisme & Spicy, atbilstoša, piemēram, Cabernet Sauvignon un Shiraz vīnam.
SENSA Fruity & Delicate, piemēram, Sauvignon Blanc un Riesling vīniem.
Piektā SENSA sērijas glāze ir veidota kā ideāli piemērota dzirkstošajiem vīniem un šampanietim.

Īpaši plānās un filigrānās kristāla glāzes ražotas no stipra un triecienizturīga materiāla, kas radīts apvienojot jaunākās tehnoloģijas un dabai saudzīgākas metodes un materiālus.

Trauki, glāzes un galda piederumi lielā izvēlē nopērkami Gemoss specializētajos veikalos vai pasūtot pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem. Sazinies ar mums, lai saņemtu piedāvājumu.