LV

Septembris – Zelta Rieksts velomēnesis

Jau otro gadu ZELTA RIEKSTS kopā ar mūsu draugu, velosportistu Mārtiņu Ramžu, gatavojas ultravelomaratonam un aicina arī citus Baltijas velosportistus izaicināt sevi sportiskam braucienam, piestājot vismaz vienā GEMOSS veikalā. Katram dalībniekam, kurš pievienosies Mārtiņam vai arī veiks paša izraudzītu maršrutu jebkurā laikā septembra ietvaros, dāvāsim enerģijas pilnu balvu: 1 kilogramu riekstu un žāvētu augļu maisījuma par katriem ar velosipēdu nobrauktajiem 100 kilometriem.

Pagājušajā septembrī Mārtiņš un vēl vairāki Latvijas velosporta entuziasti devās velobraucienā no Liepājas GEMOSS veikala līdz GEMOSS veikalam Tallinā, mērojot 750 km garu nepārtrauktu distanci cauri visiem GEMOSS veikaliem (Liepāja – Rīga – Valmiera – Tallina). Toreiz Mārtiņš uzstādīja jaunu personīgo rekordu, pabeidzot maršrutu 37 stundās.

zelta rieksts velo

Šogad Mārtiņš Ramža gatavojas pārspēt savu personīgo rekordu, mērojot vairāk nekā 1000 km garu maršrutu (cauri Lietuvai) no Tallinas GEMOSS veikala līdz GEMOSS veikalam Rīgā, Mūkusalas ielā aptuveni 45 stundās!

Ceturtdien, 2022. gada 1. septembrī viņš gatavojas uzsākt braucienu Tallinā plkst.17.00 vakarā. Kā pirmā pietura izvēlēts veikals Valmierā, (Stacijas ielā 55), tālāk šķērsojot Lietuvas robežu pie Bauskas un atgriežoties Latvijā Kurzemes pusē. Piestājis GEMOSS veikalā Liepājā, Mārtiņš finišēs Rīgā, Mūkusalas ielā 73.

zelta rieksts velo maršruts

Uzņēmīgākie velosportisti ir aicināti pievienoties Mārtiņam visā braucienā no Tallinas līdz Rīgai vai jebkurā tā posmā!

Pasludinot septembri par ZELTA RIEKSTS velomēnesi, mēs aicinām ikvienu velosporta interesentu izvēlēties savam aktivitāšu ritmam atbilstošu septembra dienu, lai mērotu pašu izvēlētu velomaršrutu (vai kādu no Mārtiņa izvēlētā maršruta posmiem) un saņemtu gardu balvu no ZELTA RIEKSTS!

Dalības noteikumi

 • Piedalīties var jebkurš veloentuziasts, bet dalībai reģistrējam sportistus, kas veikuši vismaz 10 km garu maršrutu.
 • Maršrutu katrs sportists var izvēlēties brīvi.
 • Obligātā pieturvieta – jebkurš GEMOSS veikals.
 • Sava dalība jāpiesaka un pēc brauciena tā dati (+sociālo tīklu foto) jāsūta uz e-pastu [email protected]
 • Braucienu var veikt jebkurā dienā laika posmā no 2022. gada 1. līdz 30. septembrim.
 • Izvēlētais maršruts jāveic nepārtrauktā laika posmā (vienā un tajā pašā dienā vai secīgās, ja tiek veikta gara distance).

100 km = 1 kg ZELTA RIEKSTS

 • Reģistrējies, rakstot e-pastu uz [email protected] Norādi savu vārdu, uzvārdu , tālruni, izvēlēto brauciena dienu un GEMOSS veikalu, kurā plāno piestāt, kā arī aptuveno maršrutu)
 • Ar aplikācijas palīdzību (Stavra vai līdzīga) fiksē veikto maršrutu, kā arī nofotogrāfējies pie maršrutā izvēlētā GEMOSS veikala.
 • Fiksē braucienu ar izvēlētās aplikācijas starpniecību (piemēram, Strava, vai līdzīga).
 • Sociālajos tīklos (Facebook vai Instagram) publicē pie GEMOSS veikala uzņemto foto ar tēmturi #zeltariekstsvelo, atzīmējot @ZeltaRieksts un @Gemoss.lv . Norādi veiktā maršruta sākumu un finišu vai nobrauktos kilometrus.
 • Kad velobrauciens ir paveikts, atsūti veikto distanci uz [email protected], pievienojot ekrānšāviņus no aplikācijas maršruta (lai būtu fiksēts brauciena datums, ilgums, maršruts un tā garums), kā arī sākuma un finiša punkts un sociālo tīklu ziņas (vai story).
 • Sazināsimies ar katru dalībnieku par ērtāko ZELTA RIEKSTS balvas saņemšanu!

mārtiņš ramža zelta rieksts velo