LV

SOSA- modernās gastronomijas pamats


1967. gadā spāņu ģimene SOSA nolēma sākt nelielu ģimenes biznesu pārdodot ceptos artisan biscuits un tradicionālos kataloniešu Ziemassvētku saldumus. Trīs gadus vēlāk, 1970. gadā, SOSA ģimene piedāvāja īpaši saldējumu gatavošanai izstrādātus produktus un izejvielas, kas 10 gadu laikā pārauga ekskluzīvā produktu līnijā un ieņēma stabilu vietu lielāko saldējumu ražotāju vidū visā Eiropā.

Šodien Katalonijā, piepilsētas Moià robežās atrodas viena no lielākajām un modernākajām konditorejas, gastronomijas un molekulārās virtuves izejvielu ražotnēm Eiropā SOSA. SOSA produkti un izejvielas ir modernās virtuves pamats vairāk kā 50 pasaules valstīs. Šo produktu ražošana jau sen vairs nav tikai rūpnieciska, tā ir zinātne. To izstrādē piedalās bioloģijas un molekulāro zinātņu doktori un ražošanā izmanto vismodernākās iespējamās iekārtas.

Gemoss veiksmīgo sadarbību ar uzņēmumu SOSA veido līdzīgās pamatvērtības – ģimene un cieņa pret ēdienu.  Mēs ar prieku varam piedāvāt saviem klientiem tikai labāko no SOSA- teksturizētājus, biezinātājus, emulsijas, dabīgās krāsas, dabīgos aromātus, aromatizētājus, ziedus, garšaugus, u.t.t.


SOSA produktus varat iegādāties Gemoss specializētajos veikalos Rīgā un Liepājā vai arī pasūtot pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem.