LV

Konditorejas izejvielas kā modernās gastronomijas pamats


1967. gadā parasta spāņu ģimene ar parastu spāņu uzvārdu – Sosa – nolēma sākt nelielu ģimenes biznesu – pārdot ģimenes sieviešu ceptos artisan biscuits un tradicionālos kataloniešu Ziemassvētku saldumus. Trīs gadus šī ģimene Spānijai jau piedāvāja īpaši saldējumu gatavošanai izstrādātus produktus un izejvielas. 10 gadu laikā pārauga ekskluzīvā produktu līnijā un ieņēma stabilu vietu lielāko saldējumu ražotāju vidū visā Eiropā.

Šodien Katalonijā atrodas viena no lielākajām un modernākajām konditorejas, gastronomijas un molekulārās virtuves izejvielu ražotnēm Eiropā – Sosa. Šeit top teksturizētāji, biezinātāji, stabilizētāji, emulsijas, dažādas pārtikas krāsas, dabīgie aromāti un aromatizētāji. Bez tā visa tiek ražoti arī piena produktu pulveri, cukuri un cukuru aizvietotāji, milti un miltu maisījumi, fermenti, ziedi, garšaugi, dārzeņi. Augļi un ogas visdažādākajos veidos – biezeņos, pastās, sukādēs, žāvēti saldējot, kaltēti, pārklāti ar glazūrām un bez, ekstraktos, pulveros un kā dekori. Produkcijas klāstā ir pat zelta pulveri un sudraba pārslas – viss un jebkas šķietami vienkāršās, melnās burciņās.

Sosa ražotie produkti un konditorejas izejvielas ir molekulārās virtuves pamats vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Šo produktu ražošana jau sen vairs nav tikai rūpnieciska, tā ir zinātne, kas pārveidojusi kompāniju par vadošo gastronomijas un konditorejas izstrādājumu ražotāju pasaulē, turklāt produktu izstrādē piedalās ķīmijas, bioloģijas un molekulāro zinātņu doktori un ražošanā izmanto vismodernākās iespējamās iekārtas. Sosa produkcija šefpavārus mudina bezgalīgiem eksperimentiem garšu laboratorijā.

Gemoss veiksmīgo sadarbību ar SoSa veido līdzīgās pamatvērtības – ģimene un cieņa pret ēdienu. Un mēs ar prieku varam piedāvāt saviem klientiem ne tikai labāko no Sosa produkcijas, bet arī tikšanās ar pasaulē godalgotiem Sosa šefpavāriem “Gemoss” semināros un meistarklasēs.

SOSA produktus varat iegādāties Gemoss specializētajos veikalos Rīgā un Liepājā vai arī pasūtot pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem.