LV

Svētku ceļvedis: Ziemassvētku dāvanu katalogs

Laiks steidzas nemanot – domājot par mūsu klientu ērtībām un mierpilnu decembri, laikus esam gatavi prezentēt GEMOSS Ziemassvētku dāvanu katalogu. Īpaši svētkiem veidota dāvanu izvēle ļaus bez steigas sarūpēt individuālus sveicienus kolēģiem, klientiem un sadarbības partneriem.

Kā katru gadu, arī šogad vēlamies iedvesmot izvēlēties veselīgas un uzturvielām bagātas Ziemassvētku dāvanas, kas sastāv no “Zelta Rieksts” produktiem – riekstiem, sēklām, žāvētiem augļiem un dražejām. Paliekošu akcentu dāvanām piešķir personalizēta trauku izlase un roku darbs dāvanu noformējumā. GEMOSS dāvanu sortimentā šogad iekļauts arī ekskluzīvs  bezalkoholisko dzērienu komplekts ar īpašām kokteiļu receptēm no “Paragon” un “Lyre’s“.

Dāvanu ceļvedī esam iekļāvuši pamata Ziemassvētku dāvanu sortimentu – lai ikviens var atrast savam kolektīvam piemērotāko sveicienu. Iespējams izvēlēties arī individuāli komplektētas dāvanas, rakstot ziņu uz [email protected] līdz 1. decembrim.

GEMOSS Ziemassvētku dāvanu ceļvedi – dāvanu komplektus, to sastāvu un cenas – aicinām iepazīt šeit: Gemoss svētku ceļvedis 2021.

Viss dāvanu spektrs pieejams iegādei arī mūsu e-veikalā.