LV

Tehnikas nodaļa

  • Kvalificētie un kompetentie Gemoss iekārtu meistari Jums palīdzēs, kā arī ieteiks un konsultēs dažādos ar iekārtām saistītos jautājumos. Mēs palīdzēsim izvēlēties Jūsu vajadzībām un biznesam nepieciešamāko.

Projektēšana, iekārtu piemeklēšana un uzstādīšana

Plāno iekārtot jaunu bāru vai virtuvi? Mēs Tev palīdzēsim piemeklēt aprīkojumu un iekārtas, atbilstoši projektēšanas uzdevumam, telpu plānojumam un nospraustajam budžetam, kā arī paši veiksim tehnikas piegādi un uzstādīšanu saskaņā ar visiem drošības noteikumiem. Ja neesi vēl izplānojis sava bāra vai virtuves izkārtojumu, mēs varam palīdzēt sagatavot arī Tavām vajadzībām pielāgotu projektēšanas uzdevumu, saskaņā ar visiem valsts likumiem, vadlīnijām un PVD nospraustajām regulām.

Meistari ar pieredzi

Tehnikas meistariem mūsdienas ir vajadzīgas plašas zināšanas par dažādu ražotāju un ierīču īpatnībām, lai nepieciešamības gadījuma spētu ātri identificēt problēmu un nekavējoties veikt labošanu. Efektīva tehnikas servisa nodrošināšanai, visi mūsu meistari ir augsti kvalificēti un sertificēti profesionāļi ar ilgstošu pieredzi darbā gan ar novecojušu, gan ar jaunāko tehniku no visdažādākajiem ražotājiem.

Pilna spektra tehnikas serviss

Mēs piedāvājam uz apkalpošanas līguma balstītus tehnikas servisa pakalpojumus, kuri ietver gan mūsu izplatītās tehnikas servisu garantijas laikā, gan arī mūsu vai citu izplatītāju tehnikas servisu pēcgarantijas laikā. Tehnikas servisa ietvaros veicam gan lielās tehnikas remontu uz vietas, gan arī mazās tehnikas remontu mūsu darbnīcā Mūkusalas ielā 73. Gadījumos, kad bojātā iekārta ir maza un viegli transportējama, nodrošinām arī pagaidu iekārtas, lai Tava uzņēmuma darbība varētu turpināties bez liekas kavēšanās.

Tehnika un rezerves daļas bez pasūtīšanas

Mūsu noliktavās atradīsi gan lielāko daļu mūsu piedāvāto bāra un virtuves iekārtu, gan arī plašu rezerves daļu klāstu, kas palīdz mums nodrošināt operatīvu tehnikas servisu visām populārākajām iekārtām.

Mūsu kontakti

+371 25604991 Andris Zadovskis, tehnikas nodaļas pārdevējs konsultants.

+371 22018682 Mikus Ābele, tehnikas nodaļas vadītājs.

Mēs nodrošināsim augstu klientu apkalpošanas servisu un sniegsim atbildes uz Jūsu jautājumiem.