LV

Tēja katrai noskaņai – Just T


Dzīve ir pārāk aizraujoša, lai baudītu tikai ūdeni! Tas ir iemesls, kāpēc Just T piedāvā tējas jebkuram noskaņojumam, situācijai un gaumei! Just T ir augstas kvalitātes tēja, ko jau paaudzēm ilgi radījuši tās pazinēji un cienītāji.Melnā tēja tiek iegūta no pasaules labākajiem tējas audzēšanas reģioniem Indijā, Āzijā un Āfrikā, kur tējas lapiņas joprojām novāc ar rokām un pēc tam rūpīgi apstrādā, lai saglabātu to smalko garšu un smaržu.


Zaļo tēju vairāk izvēloties sievietes – iespējams tāpēc, ka vairāk pievērš uzmanību savai veselībai. Zaļās tējas lapas ir bagātas ar bioflavonoīdiem, kas stiprina imūnsistēmu. Tās baro ne tikai ķermeni, bet arī garu.


Aromatizētās melnā, zaļā vai baltā tēja papildināta ar īstiem augļu gabaliņiem, pumpuriem un ziediem, kas piešķir tējām tik dabīgu garšu.
Vēlaties baudīt augļus 5 reizes dienā, bet nevēlaties tos nēsāt sev līdzi? Augļu tējas varētu būt alternatīva, jo tās ir bagātīgas un augļaini saldas, pateicoties īstu augļu sulu koncentrātam. Bez mākslīgiem aromatizētājiem un cukura aizstājējiem.
Ja kofeīns nav priekš Jums, tad zāļu tēja būs tieši laikā. Dažādu veidu un garšu apvienojums. Dažām garšām tiek izmantots īsts augļu sulu koncentrāts. Zāļu tēja kas ir ne tikai veselīga, bet arī garšīga.

Tējas, kafijas un viss nepieciešamais tā pagatavošanai un pasniegšanai ir nopērkams Gemoss specializētajos veikalos vai pasūtot pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem. Sazinies ar mums, lai saņemtu piedāvājumu.