LV

Trauku noma visiem dzīves svētkiem


Jebkuru svētku neatņemama sastāvdaļa ir maltītes un dzērieni, kas vislabāk garšo labā kompānijā. Bez patīkamas atmosfēras un kompānijas liela loma ir arī tam, kā ēdiens un dzērieni servēti un pasniegti. Vai tie būtu banketi, korporatīvie pasākumi, kāzas, lielas jubilejas, prezentācijas vai citas kopā būšanas, ēdienu un dzērienu servēšana un pasniegšana nedrīkst palikt otrajā plānā. Gemoss trauku noma piedāvā visu vajadzīgo banketu servēšanai līdz pat 3000 cilvēkiem, turklāt visu vajadzīgo ātri un ērti var pieteikt uzlabotajā nomas pieteikuma formā.

Sezonas aktualitātes

  • Vasaras sezonā aktuāli dažāda tilpuma dzērienu trauki, kas ļauj katram ērti uzpildīt savu glāzi. Šāda pasniegšana iederēsies dzērienu bāros, brokastu bufetēs, prezentācijās u.c. pašapkalpošanās pasākumos. Vēl ērtākai dzērienu trauku pasniegšanai var izmantot speciālos metāla statīvus.
  • Augļu servēšanai aktuālas lielās metāla bļodas, kas var kalpot pudeļu uzglabāšanai ledū un kā boles servēšanas trauks.
  • Melamīna paplātes ir izcili piemērotas dažādu pirkstiņuzkodu servēšanai, iekļaujoties dažādu stilu noformējumos.
  • Desertu, konditorejas un saldumu pasniegšanai nenovērtējami ir daudzstāvu kūku paliktņi un statīvi, ar kuru palīdzību var skaisti noformēt desertu galdus.
  • Pilnības sajūtu un pareizo noskaņu palīdz radīt dekorācijas galda klāšanai, tāpēc nomā pieejamas dažādu krāsu, formu, izmēru vāzes. Tās var dekorēt ar augiem, svecēm un zaļumiem.
  • Botānikas stila noformējumu krāšņi papildinās palmu lapu trauki dažādu ēdienu pasniegšanai. Oriģināls noformējums garantēts!
  • Svētkos neatņemama sastāvdaļa ir dzērieni, tāpēc arī nepieciešamās iekārtas pagatavošanai un pasniegšanai ir nepieciešamas. Nomā pieejami blenderi, ledus trauki un kastes un dažādas bāra iekārtas un inventārs.
  • Joprojām pieejamas arī visas pamatvajadzības – galdu un krēslu noma, galdautu, piederumu, trauku un glāžu noma.

Radi svētku sajūtu bez raizēm par trauku sagādāšanu – saņem visu nepieciešamo banketu servēšanai Gemoss trauku nomā.