Visi jaunumi

Unikālās Microplane rīves un pavāra pieredze to lietošanā

2019. gada 14. Maijs  

Ikviens, kurš paņēmis rokās Microplane rīvi, atzīs, ka visas iepriekš izmantotās nestāv ne tuvu klāt tam, ko spēj panākt šie asmeņi. Ērts satvēriens, viegla lietošana un perfekts rezultāts. Microplane ir uzticams rīvju ražotājs, kas jau gadiem ilgi izpelnās pavāru augstāko atzinību. Unikālo rīvju ražotāju stāsts aizsākās 1994. gadā, kad kāda mājsaimniece Kanādā gatavoja apelsīnu kūku un virtuves rīve netika galā ar savu uzdevumu. Aizstājot trulo rīvi ar vīra kokapstrādes darbarīku, izdevās perfekti sarīvēt citrusa miziņu trauslās sniegpārsliņās. Tā arī radās ideja pārņemt tehnoloģiju virtuves rīvēm. Pateicoties nejaušībai un drosmīgam mēģinājumam, nu jau gadiem ilgi Microplane producija ir profesionāļu un arī mājsaimnieču izvēle. Rīvju asmeņi unikāli ar to, ka produkts nav jāsaspiež, lai sarīvētu kaut vissmalkākās pārslas, turklāt netiek nezaudēts produkta aromāts, garša un tekstūra. Microplane piedāvā dažādas rīves, lai panāktu to labāko rezultātu katra produkta smalcināšanā. Sortimentā pieejamas rīves citrusaugļiem, dažādu smalcinājumu dārzeņu sarīvēšanai, kā arī sieram, muskatriekstam un trifelēm. Microplane rīves – tas ir ieguldījums kvalitatīvam darbam virtuvē.

Šefpavāra Kristapa Sīļa pieredze

Par Mircoplane rīvēm savs viedoklis ir arī šefpavāram Kristapam Sīlim, kurš ikdienā strādā restorānā Dome. Jau pirms vairākiem gadiem Kristaps profesionālās rīves pasūtījis no ASV un ātri vien sapratis, ka visas iepriekš izmantotās bijušas tikai pakaļdarinājumi Microplane. Kristaps atzīst, ka pēc vairāku gadu lietošanas rīves joprojām ir savos uzdevumu augstumos un rīvēšana nekad nav bijusi tik ērta un kvalitatīva. Kristaps pārliecinājies, ka tikko sarīvēts produkts vislabāk sniedz savu garšu, aromātu un tekstūru, tāpēc to piekopj, piemēram, ar cieto sieru rīvēšanu uz ēdiena. Ar Microplane rīvi siers sarīvējas gaisīgās un vieglās pārslās, sniedzot pavisam citas garšu dimensijas. Arī iecienītā citrusu un trifeļu rīve pareizi sarīvē produktu. Tas atspoguļojas arī garšā, par ko iesaka pārliecināties pats šefpavārs.

Meklē produkciju Gemoss tirdzniecības vietās vai pie sava tirdzniecības pārstāvja.


 


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.