LV

Uzsākta HoReCa profesionāļu pieredzes programma “Lend to Learn”


Lai iepazīstinātu ar kulinārijas tehnoloģiju inovācijām un veicinātu to izmantošanu HoReCa nozarē, uzņēmums Gemoss sadarbībā ar zīmolu Sage | PolyScience ir izveidojis pieredzes programmu profesionāļiem “Lend to Learn”.  Tās ietvaros nozarē strādājošajiem profesionāļiem (pavāriem, šefpavāriem, konditoriem, bārmeņiem) nedēļas garumā būs iespēja izmantot speciāli kulinārijai radītas jaunākās tehnoloģijas. Šī ir unikāla un vienreizēja iespēja izmēģināt jaunākās tehnoloģijas un pēc tam dalīties tās izmantošanas pieredzē, atbildot uz jautājumu – vai modernās tehnoloģijas var uzlabot darbu virtuvē?


Četriem HoReCa nozares uzņēmumiem, šefpavāra vadībā, nedēļas garumā tiks izsniegtas lietošānā 4 iekārtas – dūmotājs Smoking Gun Pro, indukcijas plīts TheControlFreak, cirkulators Sous Vide “Pro Chef” un saldēšanas virsma Anti – Griddle no novatorisko kulinārijas iekārtu līdera Sage | Polyscience. Pavāriem tās būs jāizzina, ar tām jāeksperimentē un jāatklāj to potenciāls, pielietojot ikdienas darbam virtuvē.

Pieredzes programmas noslēgumā mēneša beigās būs jāpagatavo viens no ēdieniem četru kārtu maltītei. Kopējos rezultātus vērtēs pieaicinātie nozares profesionāļi un viens no dalībniekiem iegūs izcilu balvu no zīmola Sage | Polyscience- dūmotāju Smoking Gun Pro. Noslēguma pasākums norisināsies Gemoss semināru zālē, Mūkusalas ielā 73. Pirmās programmas noslēgums jau novembrī.

“Šobrīd pasaulē pieaug moderno tehnoloģiju izmantošana arī virtuvēs. Inovatīvi ražotāji rada iekārtas, kuras ne tikai atvieglo darba organizāciju, bet dod iespēju nodrošināt nemainīgu kvalitāti, kā arī veidot daudzveidīgu, oriģinālu ēdienkarti. Lai rosinātu moderno tehnoloģiju ienākšanu  virtuvē, veidojam pieredzes programmu, kura palīdzēs iepazīt, izprast, pārbaudīt  šīs iekārtas praktiskā darbībā. Kā arī būtiska šī pasākuma sadaļa ir dalīšanās savās atziņās un pieredzē, lai veidotu draudzīgu, savstarpēji atbalstošu pavāru kustību,” atklāj Gemoss vadītāja Ieva Treija.

Piesakies programmai inguss@gemoss.lv, Lend To Learn prezentāciju lejuplādēt ŠEIT