LV

Vasaras atspirdzinošo Spritz kokteiļu receptes


Kas gan būtu gada siltā sezona bez spirdzinošiem kokteiļiem! Lai garšu kārpiņām nepaliktu garlaicīgi, aicinām bārmeņus atsvaidzināt dzērienu kartes ar kokteiļiem, kas labpatiks gan klasisku vērtību cienītājiem, gan eksperimentātājiem. Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz kokteili, kura pamata sastāvdaļa ir Monin apelsīnu spritz sīrups, kas ir izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai. Ar Monin apelsīnu spritz sīrupu varat pagatavot gan atspirdzinošu Apelsīnu Spritz kokteili, gan bezalkoholiskus dzērienus, turklāt sīrups lieliski iederēsies arī ledus tējās, fizz kokteiļos, dzērienos ar vīnu, alu un pat kafiju – variācijas ir nebeidzamas!

Apelsīnu Spritz kokteilis 

Glāzē 2/3 aizpilda ar ledus gabaliem, ielej sīrupu, prosecco un minerālūdeni. Samaisa un dekorē ar apelsīna šķēli.

Bezalkoholiskais Apelsīnu Spritz

Glāzē 2/3 aizpilda ar ledus gabaliem, ielej abus sīrupus un minerālūdeni. Samaisa un dekorē ar apelsīna šķēli, piparmētru lapām. Atspirdzinoša, sulīga, saldā un skābā balansā – ideāla vasaras limonāde!

Monin oficiālais pārstāvis Latvijā kompānija Gemoss. Monin produkciju varat iegādāties veikalā – noliktavā Gemoss vai pasūtot to pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem.