LV

No pamatlietām līdz eksperimentiem – konditorejas piederumi


Konditorejas māksla ir stāsts par detaļām un niansēm, un konditorejas piederumi palīdz ievērot precizitāti katrā darbībā un etapā. Gemoss preču sortimentā plašu inventāra piedāvājumu atradīs jebkura konditorejas virziena pārstāvis. Strādājot lielā vai mazā HoReCa edināšanas uzņēmumā vai ražošanā, katrs var izvēlēties visu nepieciešamo. Konditorejas piederumi, inventārs, pārtikas produkti, vitrīnas, stendi konditorejas izstrādājumu prezentēšanai u.c.Preču klāstā pieejami profesionāli blenderi, mikseri, plītis, arī aukstuma vitrīnas konditorejas pasniegšanai un uzglabāšanai. Cepšanas aprīkojuma klāstu veido profesionālas pannas un formas, plaši pārstāvēts arī silikona produktu sortiments – formas un piederumi līdz pēdējām niansēm perfektai konditorejai.

Kūku dekorēšana ir izaicinājums gan iesācējam, gan profesionālim. Perfekta rezultāta sasniegšanai pieejams daudzveidīgs produktu klāsts ar gataviem dekoriem, mastikām to veidošanai, glazūrām, kaltētiem ziediem un sublimētām ogām. Nemainīgai kvalitātei sortimentā pieejama konditoru atzīta šokolāde, Madagaskaras vaniļas pākstis, ekstrakti un pastas, cukurs, medus, riekstu milti, dažādas arompastas, krāsvielas (gan želejveida, gan pulverī un aerosolos) u.c. vajadzīgie produkti.

Glītai konditorejas atrādīšanai nepieciešami dažādi servēšanas trauki, tāpēc sortimentā pārstāvēti arī dažādu izmēru stendi un vitrīnas. Savukārt ērtākai kūku transportēšanai vai pārdošanai līdzņemšanai – kūku kārbas dažādos izmēros (iespējams arī pasūtīt individuāla izmēra kārbas).

Konditorejai nepieciešamo varat iegādāties veikalā-noliktavā Gemoss vai pie sava Gemoss tirdzniecības pārstāvja.