LV

ZELTA RIEKSTS velobrauciens

Esam manījuši, ka mūsu draugu un kaimiņu ANDRITO kafijas grauzdētavas speciālists Mārtiņš Ramža gandrīz katru dienu dodas uz darbu ar velosipēdu. Mārtiņš ir aktīvs velosportists un veselīga dzīvesveida piekritējs jau vairākus gadus. Viņš stāsta, ka rieksti, sēklas un žāvēti augļi ir ērtākā uzkoda tālos izturības velobraucienos, tādēļ ZELTA RIEKSTS dibina sportisku draudzību ar velo aktīvistiem, lai dotos kopīgos piedzīvojumos! Pateicoties Mārtiņa entuziasmam, pirmo reizi 11. un 12. septembrī notiks ZELTA RIEKSTS velobrauciens, kad 36 stundās tiks mēroti 730 km no GEMOSS Liepājas veikala līdz GEMOSS veikalam Tallinā.

 

Pirmais izaicinājums – sev pašam

Pirmo reizi 11. un 12. septembrī Mārtiņš dosies velotūrē no GEMOSS veikala Liepājā līdz veikalam Tallinā. Vienā vai vairākos posmos viņš aicina pievienoties arī citus velosporta entuziastus. Lai papildinātu ZELTA RIEKSTS enerģijas krājumus, Mārtiņš pieturēs pie katra maršrutā atzīmētā GEMOSS veikala.

Lielākais līdz šim ar velosipēdu veiktais attālums vienā braucienā Mārtiņam ir 510 km, tādēļ šis 730 km garais velobrauciens patiesi būs izaicinājums arī viņam pašam! Doties vēl tālākos velobraucienos un sasniegt jaunus mērķus Mārtiņu iedvesmojis ir pandēmijas laikā Kuldīgā iepazītais kompanjons – velo ultra maratonists Arvis Sprude. Tieši viņš ar savu mērķtiecību un degsmi mudinājis izmēģināt diennakts velobraukšanu – tā esot īpaša pieredze, turklāt sniedz nepieredzētu gandarījumu par savām spējām.

Gemoss. Zelta Rieksts veloizaicinājums

Izaicini sevi kopā ar ZELTA RIEKSTS un saņem vērtīgas un gardas balvas!

Aicinām ikvienu velo entuziastu pievienoties Mārtiņam kādā no velo izaicinājuma posmiem (pēc izvēles) vai arī veikt visu 730 km distanci kopā ar Mārtiņu, uzsākot tūri 11. septembra rītā un finišējot nākamās dienas pēcpusdienā. Izaicinājumā droši vari piedalīties arī citā, paša izvēlētā laikā 2021. gada septembra ietvaros, izvēloties jebkuru brauciena posmu vai mērojot visu ceļu (Liepāja – Tallina).

Velorauciena posmi
Lai kvalificētos ZELTA RIEKSTS velobraucienam, sportistam nepārtrauktā ceļā (bez ilglaicīgas miega vai atpūtas pauzes) jāveic vismaz viens posms starp jebkuriem diviem GEMOSS veikaliem:
Kaiju iela 6, Liepāja – Mūkusalas iela 73, Rīga – Brīvības iela 111, Rīga – Ropažu iela 63, Rīga – Stacijas iela 55, Valmiera – Pallasti 4, Tallina.
Maršruts var būt sportista paša izvēlēts vai arī vari izvēlēties sekot Mārtiņa izstrādātajam maršrutam, kuru nosūtīsim pēc reģistrācijas ZELTA RIEKSTS velo izaicinājumam.
Jo garāku maršrutu izvēlēsies, jo smagāka būs ZELTA RIEKSTS veicināšanas balva!

100 nobraukti kilometri = 1 kg ZELTA RIEKSTS produkcijas. Katru viena posma vai visas distances veicēju apbalvosim ar veselīgu riekstu, sēklu un žāvētu augļu dāvanu grozu. Groza smagums būs proporcionāls nobrauktās distances garumam (ar nosacījumu, ka nobraukts vismaz viens posms). Dodies izaicinājumā un saņem gardas balvas no ZELTA RIEKSTS!

Mārtiņš Ramža. Zelta Rieksts velobrauciens

Dalības noteikumi

Aicinām ikvienu dalībnieku veikt reģistrāciju, rakstot ziņu uz marketings@gemoss.lv vai Facebook Messenger. Lūdzam norādīt braucēja vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, braucienam izvēlēto datumu un plānoto/-s brauciena posmu/-s. Katram dalībniekam nosūtīsim arī izstrādātu maršrutu.
Kad velobrauciens ir paveikts, ar izvēlētās aplikācijas starpniecību (piemēram, Strava), sportistam ir jāpierāda veiktā distance (brauciena datums, ilgums, maršruts un tā garums, kā arī sākuma un finiša punkts).
Sociālajos tīklos (Facebook vai Instagram) jāpublicē velo sportista foto, kas uzņemts pie kāda no GEMOSS veikaliem pēc izvēlētā maršruta posma pabeigšanas (atzīmējot @ZeltaRieksts un @Gemoss.lv un norādot veikto maršruta sākuma un finiša vietas).

ZELTA RIEKSTS velobrauciens no Liepājas līdz Tallinai

Mārtiņš gatavojas veikt visus Zelta Rieksts velobrauciena posmus no Liepājas līdz Tallinai norādītajos laikos.  Sabiedrotajiem, kuri gatavi izaicinājumam, aicinām reģistrēt dalību kaut vienā no starppilsētu posmiem. Pievienojies arī Tu!

  • STARTS pie GEMOSS veikala Liepājā, Kaiju ielā 6: sestdien, 11. septembrī plkst. 8:00
  • Pietura pie GEMOSS veikala Mūkusalas ielā 73, Rīgā: sestdien, plkst. 17:00
  • Pietura pie GEMOSS veikala Brīvības ielā 111, sestdien plkst. 17.40
  • Pietura pie GEMOSS veikala Ropažu ielā 63, sestdien plkst. 18.00
  • Pietura pie GEMOSS veikla Valmierā: 22:00
  • FINIŠS pie GEMOSS veikala Tallinā: 12. septembrī plkst. 16.00