LV

Ziemassvētku dāvanas gardēžiem

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, tāpēc laiks domāt par dāvanām! Esam izveidojuši Ziemassvētku dāvanu katalogu, kur var atrast gan lielākas, gan mazākas dāvanas saviem sadarbības partneriem, klientiem, draugiem u.c.. Piedāvājumā iekļauti rieksti, riekstu maisījumi traukos un fasējumos, dražejas, žāvēti augļi, kā arī dažādas dāvanu kastes ar produktiem, lai iepriecinātu kulinārus, kūkdarus un delikatešu baudītājus. Katalogā iekļautas arī Gemoss dāvanu kartes 20, 30 un 50 eiro vērtībā.

Ar plašo dāvanu klāsta piedāvājumu iepazīsties šajā failā – Gemoss Ziemassvētku piedāvājums 2019. Ja vēlies savu unikālo dāvanu, atlasot savus iecienītākos produktus un sapildot tos piemeklētā traukā, var izmantot Riekstu tirdziņu, kas notiek līdz 30.decembrim. Atsevišķas dāvanas var pasūtīt arī, veicot pieprasījumu ar e-pasta davanas@gemoss.lv starpniecību vai zvanot pa tālruni 29463447. Vēršam uzmanību, ka dāvanu saturu un noformējumu iespējams pielāgot uzņēmuma vajadzībām.

Dāvanas no novembra beigām var iegādāties arī Gemoss Riekstu tirdziņā (Mūkusalas ielā 73) un citās tirdzniecības vietās – Ropažu ielā 63, Brīvības ielā 111 un Liepājā, Kaiju ielā 6).

Neatliec Ziemassvētku dāvanas uz pēdējo brīdi!  Lai skaists svētku gaidīšanas laiks!