LV

Ziemassvētku noskaņas karstie dzērieni


Ziemassvētku sajūtu var uzburt ar mūziku, smaržu un, protams, garšu, un šī iespēja ir jāizmanto! Vai tā būtu uzmundrinoša kafija, sildošs kakao vai gards augļu dzēriens, karstie dzērieni ir svētku gaidīšanas laika neatņemama sastāvdaļa!

Ierastā latte vai cappuccino var pārvērsties par īstenu Ziemassvētku dzērienu, ja tai pievienosi kādu sīrupu, desertu mērci vai augļu biezeni no plašā Monin klāsta. Un kāpēc gan neizbaudīt to, kas tik ļoti piestāv svētku laikam? Turklāt karstie dzērieni būs aktuāla izvēle gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tāpēc dzērienkartes papildināšana ar tiem noteikti nāks tikai par labu jebkuram bāram, kafejnīcai vai restorānam.

Latte ar riekstu, vaniļas vai piparkūku sīrupu uzjundīs omulību, savukārt cappuccino ar karameļu vai kakao deserta mērces zīmējumu iepriecinās īstenākos kārumniekus. Taču arī tādu klasiku kā moku, papildinot ar nelielu devu sīrupa, pasniegsi pavisam citā līmenī. Iedvesmojošas idejas Ziemassvētku dzērieniem un pārbaudītus salikumus lieliskam rezultātam smelies šeit – ZIEMAS_DZERIENKARTE_MONIN. Karsto dzērienu receptes var tikt pielāgotas katra gaumei, variējot ar saldumu, skābumu un rūgtumu, galvenais ir iedvesmoties un izmantot iespējas ar minimālu ieguldījumu, bet radošu pieeju.

Neaizmirsti par dzēriena noformējumu – dekorē putukrējumu ar vafeļu kraukšķiem, riekstu gabaliņiem, cukura graudiņiem, kanēli, kakao vai maršmeloviem. Ja vēlies dzērienu rotāt ar zīmējumu, izmanto deserta mērces, kas pildītas ērtos iepakojumos, lai varētu uzvilkt pat smalkākās līnijas.

Monin produkciju var iegādāties Gemoss tirdzniecības vietās vai pie tirdzniecības aģenta.