Visi jaunumi

CHOCOLATE IT

2022. gada 27. Marts  

Kad harmoniski savienojas viena otrai radītas sastāvdaļas, dzimst patiess garšas baudījums.

Chocolate it slēpj ideālu garšu sinerģiju, ko veido rūpīgi atlasīti augstākās kvalitātes rieksti, žāvēti un sublimēti augļi, Latvijā grauzdētas kafijas pupiņas un izcila beļģu šokolāde. Izsmalcinātās šokolādes dražejas patīkami pārsteidz baudītājus ar oriģinālām garšu kombinācijām, kurām savijoties tiek dāvāts labsajūtas mirklis ikvienam elegantas garšas meklētājam.

Neatkarīgi no tā, vai tuvāka ir kafijas, kanēļa vai saldi sāļās karameles nots, Chocolate it būs lieliska dāvana un izmeklēts ikdienas gardums kā sev, tā tuvākajiem.


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.