Visi jaunumi

DIENAS DEVA

2022. gada 27. Marts  
Uztura zinātnē balstītas riekstu, sēklu, ogu un žāvētu augļu uzkodas.

Dienas Deva ir pieci uztura zinātnē balstīti riekstu un žāvētu augļu maisījumi – garda un parocīga uzkoda, kas bagāta ar minerālvielām, vitamīniem un antioksidantiem. Veselīga uztura zinātnē balstīta ātro uzkodu alternatīva jeb ikdienas palīgs ceļā uz apzinātu un pilnvērtīgu uzturu. Uz iepakojuma norādītais uzturvielu saturs palīdz atrast organismam nepieciešamo maisījumu, lai vairotu harmonisku pašsajūtu, skaistumu, dzīvesprieku, stabilizētu enerģiju dienas garumā vai stiprinātu imunitāti.

Dienas Deva – lai veselīgas alternatīvas ērti iekļautos steidzīgā dienas ritmā!

• Vēl gardāks, veselīgāks un bagātīgāks sastāvs

• Nav pievienots cukurs

• Nesatur sēra dioksīdu un citus mākslīgi pievienotus konservantus


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.