Visi jaunumi

GEMOSS paplašinās - iemūrēta laika kapsula jaunajā noliktavas un biroju ēkā Rīgā, Mūkusalas ielā 75A!

2024. gada 21. Jūnijs  
Jaunās GEMOSS noliktavas un biroju ēkas pamatos iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

2024. gada 21. jūnijā GEMOSS īpašniece Ieva Treija ar ģimeni, partneriem un darbiniekiem, ar Rīgas Lutera Evaņģēliski luteriskās baznīcas mācītāja Linarda Rozentāla svētību, iemūrēja laika kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, jaunās GEMOSS noliktavu un biroju ēkas pamatos, Rīgā, Mūkusalas ielā 75A.

“Šis GEMOSS vēsturē ir nozīmīgs notikums. Kaut apsaimniekojam daudzas ēkas, tās nekad nav būvētas no jauna, bet pārbūvētas mūsu vajadzībām. Šodien pamatos tiks iemūrēta laika kapsula noliktavas ēkai ar biroju telpām. Tās kopējā platība ir 6000 kvm. Noliktava paredzēta procesu uzlabošanai un efektivizēšanai. Tās galvenais uzdevums būs piegādes HORECA klientiem. Esošā noliktava Ziepniekkalnā saglabās ražošanas ēkas un riekstu, žāvētu augļu noliktavas funkciju.”


Ieva Treija ievietoja savu vēstījumu, mazbērnu zīmējumus ar vīziju par lielu GEMOSS nākotnē, 2024. gada Dienas Bizness (db.lv) žurnālu, Ina Poliščenko recepšu konceptu katalogu. SIA LAYOUT17 arhitekts Pēteris Strancis ievietoja teritorijas ekrānšāviņu no putna lidojuma, sērkociņus un zīmuli. SIA AIMASA būvnieks Sandris Apsītis - karotīti lāpstiņas formā un SIA Firma L4 būvuzraugs Gunārs Valinks - 1925. gada 2 latu monētu.

 

 

 

Dēls Rihards Treijs, GEMOSS vārda autors, ievietoja nelielu begemotu - simbolu, kuru vēl pirms uzņēmuma radīšanas, apmeklējot zoodārzu un ieraugot begemotu, nosauca par "gemoss".

2023. gada 23. martā ar SIA “Aimasa” tika noslēgts līgums par Gemoss noliktavas un biroju ēkas projektēšanu un būvniecību, Mūkusalas ielā, Rīgā. Atbilstoši noslēgtajam līgumam, būvdarbus objektā paredzēts pabeigt līdz 2025. gada februārim. Tie tiek veikti atbilstoši apakšuzņēmēja arhitektu biroja SIA “Layout17” izstrādātajam būvprojektam. Būvuzraudzību nodrošina SIA “Firma L4”.


Lai GEMOSS gars iemājo arī šajā jaunbūvējamā ēkā!


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.