Visi jaunumi

GEMOSS saņem balvu par izcilu darbu un ieguldījumu vietējās ekonomikas veicināšanā

2023. gada 3. Jūlijs  
Baltijas ģimenes uzņēmumu čempionu balva

Esam pagodināti par saņemto Baltijas ģimenes uzņēmumu čempionu balvu (2023), ko sniedz Baltijas ģimenes uzņēmumu institūts (BFFI, Baltic Family Firm Institute) par ilgtspējību un izcilu ieguldījumu vietējā ekonomikā. Apbalvošanu organizē BFFI, sadarbībā ar Eiropas Korporatīvās pārvaldības institūtu (ECGI, European Corporate Governance Institute), un GEMOSS saņēmis Signet Bank īpašo balvu par izcilu darbu ekonomikas veicināšanā. 

GEMOSS ir Latvijā dibināts ģimenes uzņēmums, kas jau 30 gadus nodarbojas ar preču un pakalpojumu sniegšanu bāriem un restorāniem, pārtikas izejvielu importu un produktu ražošanu Latvijas tirgum un eksportam.

Uzņēmumu 1993. gadā dibinājuši Sandro un Ieva Treiji. Šogad, atzīmējot 30 gadu pastāvēšanas gadadienu, GEMOSS vadītāja Ieva Treija atzīst, ka starptautiskais novērtējums ir īpaši pagodinošs, jo atgādina par svarīgāko - ģimenes spēku:

“Es lepojos, ka GEMOSĀ savas zināšanas iegulda arī manas meitas vīrs un dēla sieva. Pirmos vasaras darbus šeit apgūst viņu atvases. Taču mūsu ģimene ir vēl plašāka - ir daudz gemosiešu, kuri ar mums ir kopā teju kopš dibināšanas - viņi uztur to īpašo gaisotni, bez kuras GEMOSS nebūtu iedomājams. Mūsu cilvēku personības, pieredze un zināšanas turpina manu un vīra Sandro iesākto -  viņi ir mūsu ģimene un pienesums arī nākotnes sabiedrībai”.

Baltijas ģimenes uzņēmumu čempionu balva (Baltic Family Firm Champions Awards) tiek organizēta uzņēmumu atbalstam, sadarbības, izaugsmes un konkurētspējas veicināšanai.

No 4657 uzņēmumu konkurences, kuri tika atlasīti Baltijas ģimenes uzņēmumu čempionu balvai, 44 finālistu konkurencē čempioni tika noskaidroti 30. jūnijā Tartu, Igaunijā, kur notika starptautiskā konference “Ģimenes uzņēmumu noturība sarežģītos laikos”. Tās ietvaros paneļdiskusijā par ģimenes uzņēmumu lomu sabiedrības nākotnes veidošanā piedalījās GEMOSS dibinātāju meita Maija Treija-Kovāča:

“Sarunā ar starptautiskiem ekspertiem guvu pārliecību, ka GEMOSS iet pareizo ceļu. Mūsu loma vairs nav tikai vairot nacionālo kopproduktu, bet gan radīt pievienoto vērtību sabiedrībai - vides saudzēšana, resursu efektīva izmantošana, sabiedrības labklājības un sadarbības veicināšana - tie ir mērķi, uz kuriem kopā virzāmies. GEMOSS mums ar brāli ir bijis līdzās kopš bērnības, un tagad mēs varam būt līdzās viņam - tikai vajadzēja paaugties,” Maija piebilst.

Baltijas ģimenes uzņēmumu institūts ir Baltijas valstīs vadošā organizācija ģimenes uzņēmumu ilgtspējas un konkurētspējas veicināšanai. Institūts nodarbojas ar pētniecību, piedāvā izglītības programmas, konsultācijas, sadarbības platformu un resursus ģimenes uzņēmumu attīstībai.


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.