Visi jaunumi

PURE by MONIN: bez pievienota cukura un saldinātājiem

2024. gada 13. Februāris  
PURE by MONIN koncentrāti dzērienu un kokteiļu gatavošanai - bez pievienota cukura, bez saldinātājiem, bez mākslīgiem konservantiem un bez kalorijām.

PURE by MONIN ir unikāla augļu un ogu sulu koncentrātu sērija, kas radīta rūpējoties par veselīgu uzturu un cukura patēriņa samazināšanu. PURE by MONIN koncentrāti paredzēti dzērienu un kokteiļu gatavošanai, nepārsātinot tos ar lieku saldumu - bez pievienota cukura, bez saldinātājiem, bez mākslīgiem konservantiem un bez kalorijām.  

 

Veselīgs uzturs - dzērienu izvēles noteicējs 

Pētījumi liecina, ka cukura patēriņa samazināšana ir pirmā prioritāte Eiropas iedzīvotāju vidū, veicot veselīga uztura izvēles. Teju jebkurš aptaujātais patērētājs uzskata, ka ar pārtiku uzņemtā cukura ierobežošana nāk par labu veselībai, turklāt, veselīgs uzturs un dzīvesveids ar katru gadu kļūst arvien svarīgāks priekšnoteikums tieši dzērienu patēriņa  izvēlē, un līdz ar to arī pagatavošanā.  

Piesātinātas garšas jaunajos PURE by MONIN augļu un ogu koncentrātos radītas tikai no dabīgām augļu un ogu sulām un aromatizētājiem - tiem nav pievienots cukurs un papildu saldinātāji. PURE koncentrāti ir skābāki nekā sīrupi, piedāvājot pilnīgi jaunu, patiesu un izteiksmīgu dabas garšu spektru jūsu dzērieniem. Tieši dabīgais skābums ir tas, kas padara PURE by MONIN koncentrātus par unikālu kokteiļu izejvielu un pilnībā atšķir tos no sīrupiem. 

 

Dabas zinātne katrā malkā 

Zināms, ka cukurs ir konservants, bet, lai nodrošinātu koncentrātu stabilitāti PURE by MONIN produktos, prasmīgi izmantota augļu skābe. MONIN zināšanas par augļu skābēm ļāvušas radīt perfekti sabalansētas garšu formulas, lai nebūtu nepieciešams izmantot mākslīgos konservantus.  

Neatvērtu koncentrāta pudeli var uzglabāt 18 mēnešus, un pēc atvēršanas - 2 mēnešus istabas temperatūrā, lai gan ledusskapī atdzesēts produkts palīdzēs sabalansēt dabīgo skābumu kokteiļos un saglabāt garšu un aromātu buķeti. 

 

Dzērieni bez cukura? 

Cukurs ir dabīga augļu un ogu sastāvdaļa, taču gatavojot PURE koncentrātus nav mainīta to garša - dabīgais saldums vai skābums. Izmantojot PURE zaļo ābolu, persiku - aprikožu, sarkano augļu un mango - marakujas koncentrātus ieteicamajā attiecībā 1 pret 25 (10 ml koncentrāta pret 250 ml ūdens), dzēriens ir uzskatāms par kalorijas* un cukuru** nesaturošu. Savukārt, piparmētru un laima-citrona koncentrātiem nav jāievēro attiecība, jo šīs garšas dzērieni nesatur cukuru un kalorijas arī lielākā koncentrācijā. 

 

Notici patiesai dabas garšai! 

Ar PURE by MONIN sērijas koncentrātiem var pagatavot aukstos vai karstos dzērienus ar patiesi dabīgu augļu vai ogu garšu, piemēram, bagātināt karstu vai aukstu ūdeni, cold brew un sodas dzērienus, piešķirt izteiksmīgu garšu limonādēm, ledus trējām, alkoholiskajiem kokteiļiem un pat alum. 

Lai pagatavotu aromatizētu ūdeni, 250 ml glāzei ieteicams pievienot tikai 10 ml koncentrāta, ledus tējām, limonādēm un kokteiļiem - šo daudzumu ieteicams dubultot. Tādējādi gan ūdens krāsa, gan garša saglabā dabai autentisku, pietuvinot garšu augļu infūzijai.  

 

Raksti ziņu uz [email protected] un piesaki apmeklējumu GEMOSS Kokteiļu studijā, lai nogaršotu visus sešus PURE by MONIN koncentrātu veidus un apgūtu to pielietojumu profesionālu dzērienu pagatavošanā. PURE by MONIN koncentrāti pieejami arī GEMOSS e-veikala sortimentā.  

 

* Tiek uzskatīts, ka produkti, kas satur mazāk par 14 kcal vienā porcijā ir bezkaloriju. 10 ml PURE koncentrāta satur mazāk par 2 kcal. 

** Produktus, kas satur mazāk par 0,5 g cukura vienā porcijā, uzskata par bezcukura. 10 ml PURE koncentrātu satur mazāk par 0,1 g cukura. 

 

Dzērienu receptes 

Aromatizēts ūdens

Aromatizēts ūdens 

10 ml PURE by MONIN Mango - marakujas koncentrāta 
250 ml ūdens (gāzēta vai negāzēta) 

Ielej sastāvdaļas glāzē, kas pildīta ar ledu, samaisa un pasniedz. 

 

Alkoholisks citrona- laima kokteilis

Alkoholisks citrona- laima kokteilis 

20 ml PURE by MONIN Citrona - laima koncentrāta
20 ml degvīna
200 ml gāzēta ūdens 

Ielej sastāvdaļas glāzē, kas pildīta ar ledu, samaisa un pasniedz. 

 

Cold Brew kafijas dzēriens

Cold Brew kafijas dzēriens 

20 ml PURE by MONIN Persiku - aprikožu koncentrāta
10 ml MONIN Cold Brew kafijas koncentrāta
250 ml negāzēta ūdens 

Lej visas sastāvdaļas glāzē, kas pildīta ar ledu, samaisa un pasniedz. 

 

Alus ar persiku - aprikožu garšu

Alus ar persiku - aprikožu garšu 

20 ml PURE by MONIN Persiku - aprikožu koncentrāta
250 ml gaišā alus 

Alus glāzē lej persiku - aprikožu koncentrātu, piepilda glāzi ar atdzesētu alu un pasniedz. 

 

Mango - Marakujas burbuļtēja

Mango - Marakujas burbuļtēja  

20 ml PURE by MONIN Mango - marakujas koncentrāta
20 ml MONIN Zaļās tējas koncentrāta
100 ml negāzēta ūdens
2 karotes burbuļtējas pērļu (marakujas vai mango) 

Liek glāzē 2 karotes burbuļtējas un piepilda ar ledus gabaliņiem. Šeikerī lej MONIN,  PURE by MONIN koncentrātus un negāzētu ūdeni un sakrata kopā ar ledus gabaliņiem. Pārlej servēšanas glāzē un pasniedziet ar speciālu burbuļtējas salmiņu. 

 

Sarkano ogu limonāde

Sarkano ogu limonāde 

20 ml PURE by MONIN sarkano augļu koncentrāta
50 ml MONIN Citronu limonādes Mix Cloudy
150 ml gāzēta vai negāzēta ūdens 

Visas sastāvdaļas lej limonādes traukā, kas piepildīts ar ledus gabaliņiem un viegli samaisa. Dekorē ar svaiga citrona šķēlītēm un sarkanajām ogām. 

 

Piena - zaļā ābola punšs

Piena - zaļā ābola punšs 

150 ml PURE by MONIN zaļo ābolu koncentrāta
100 ml MONIN baltās vai zaļās tējas koncentrāta
50 ml MONIN Pikantā kļavu sīrupa
20 ml Le Fruit de MONIN Williams Pear
200 ml kalvadosa
150 ml pilnpiena 

Visas sastāvdaļas, izņemot pienu, sajauc ielā krūzē. Lej karstu pilnpienu citā lielā krūzē un pārlej ar maisījumu. Skābā vide liks pienam sarūgt - izkāš cauri kafijas filtram, lai iegūtu caurspīdīgu dzērienu. Lej pudelē un uzglabā ledusskapī, izlietojot sešu mēnešu laikā. 


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.