Visi jaunumi

Aicinām kūku meistares sacensties konkursā “Paaudžu mantojums”.

2023. gada 2. Augusts  
Aicinām kūku meistares sacensties konkursā “Paaudžu mantojums”, 9.septembrī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, Riga Food ietvaros uz GEMOSS jubilejas skatuves.

Jau 9.septembrī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, Riga Food ietvaros uz GEMOSS jubilejas skatuves norisināsies kūku konkurss "Paaudžu mantojums".

Konkursa mērķis ir popularizēt īpašas kūku receptes cepšanas prasmes, veicināt to nodošanu no paaudzes paaudzē, kā arī, uzsvērt dabīgo produktu izmantošanas nozīmi kūku gatavošanā. 


Viens no galvenajiem uzsvariem un vērtēšanas kritērijiem ir, lai tortes pagatavošanā būtu izmantoti dabīgi produkti, sezonas dabas veltes. Tāpat tiks vērtēta kūkas garša, noformējums (tiek izmantoti tikai ēdami dekori), sastāvdaļu oriģinalitāte un receptes stāsts. Pieteikties konkursam var ikviens arī tad, ja kūku cepšana ir tikai aizraušanās.


Tiks apbalvotas pirmās trīs vietas, kuras iegūs GEMOSS SIA dāvanu karti:

  • 1. vieta – 500 EUR vērtībā;
  • 2. vieta – 300 EUR vērtībā;
  • 3. vieta – 200 EUR vērtībā.

Katrs konkursa dalībnieks saņems veicināšanas balvu par dalību.

Konkursu 2023. gada 9. septembrī plkst. 11.00 klātienē, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala ir aicināts vērot ikviens konditorejas nozares interesents vai dalībnieku atbalstītājs. Arī skatītājiem būs iespēja vērtēt kūku vizuālo noformējumu.


Dalībnieku pieteikumus lūdzam iesniegt līdz 2023. gada 1. septembrim.

NOLIKUMS

Kūku konkursu “Paaudžu mantojums” organizē GEMOSS SIA.

 

Konkursu vērtēs profesionāla žūrija - Latvijas vadošie konditori.

 

Kūku konkurss "Paaudžu mantojums" - pieteikuma anketa


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.