Visi jaunumi

Apvieno neapvienojamo perfektā dzērienu harmonijā!

2023. gada 12. Maijs  
Kokteili-dzerieni-ledus-kafijas-receptes-monin-boba-vienspiens.jpg

Aukstie kafijas dzērieni ir gards veids kā atspirdzināties karstās vasaras dienās. Esam atklājuši, ka, gatavojot šos zināmos dzērienus, dažkārt visnegaidītākās kombinācijas var dot visbrīnišķīgākos rezultātus. Uzzini, kā iemīļotos kafijas dzērienus padarīt vēl īpašākus, izmantojot MONIN sīrupus, BOBA pērles un VIENS PIENS produktus gardās receptēs.

 

MONIN SĪRUPI

Pateicoties garšu daudzveidībai un tā kvalitātei, MONIN – lielisks palīgs alkoholisko un bezalkoholisko kokteiļu, limonāžu, saldējuma kokteiļu, kā arī desertu pagatavošanā, ko izvēlas bārmeņi visā pasaulē. Ikviens produkts spēj nodrošināt bārmeņa un barista vajadzības, sniedzot tiem nepieciešamās garšas un kvalitātes garantiju. Ik dienu MONIN produktiem veic ap 400 kvalitātes noteikšanas testus, un uzņēmums pilnībā ievēro vides un ekoloģisko standartu prasības pret produkcijas kvalitāti, ražošanas procesiem un nodarbinātību. MONIN produktu sastāvdaļām var izsekot pilnībā, sākot no ražošanas izejvielām līdz pat gatavajam produktam. MONIN sīrupu gatavošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes izejvielas, kas garantē lielisku, īstu garšu un izcilu kvalitāti – tie piešķir kokteiļiem lielisku garšu un neaizmirstamu aromātu. Gatavo ar prieku un pārsteidz pat prasīgāko kokteiļa cienītāju – “Nav robežu garšai, nav robežu radīšanai!”

 

BOBA PĒRLES

Boba pērles ir no augļu sulas gatavotas bumbiņas, kuru izcelsme meklējama Dienvidaustrumāzijas kulinārijā un molekulārajā gastranomijā. Tās ir vieglas un maigas tekstūras ar trauslu augļu sulas apvalku, kas, viegli saspiežot, pārplīst. Lai saglabātu mitrumu, pērles tiek uzglabātas invertcukura sīrupā. Pirms lietošanas receptēs sīrupu notecina (notecinātās pērles neuzglabā, bet izlieto uzreiz). Patīkamo tekstūru veido molekulārajā gastronomijā bieži izmantotas dabīgas pārtikas piedevas - nātrija algināts un kalcija sāļi, bet saldo deserta garšu sniedz izvēlētā augļu sulas un cukura bāze. Boba pērles lieto burbuļtējas (bubble tea) pagatavošanai, saldējuma, bezalkoholisko dzērienu, piena kokteiļu, jogurta gatavošanai un kā piedevu desertiem un citiem saldajiem ēdieniem.

 

VIENS PIENS

Jebkurš kafijas dzērienu gatavotājs zina, cik lielu lomu spēlē kvalitatīvs piens. Protams, arī baristas iemaņas ir būtisks priekšnosacījums, lai dzēriens būtu baudāms, taču arī produktu kvalitāte un garša spēlē lielu lomu, un kafijas dzērienos bez augstvērtīga piena neiztikt. Diendienā, gatavojot kafijas dzērienus, svarīgi nodrošināties ar produktu, kam ir nemainīga kvalitāte. Viens Piens ir dabīgs govs piens ar 3,2% tauku saturu, karsēts 135°C augstā temperatūrā un pēc tam strauji atdzesēts – šo apstrādes metodi sauc par UHT (ultra high temperature). UHT apstrādes procesā tiek iznīcinātas rūgšanas baktērijas, taču joprojām saglabājas vitamīni, minerālvielas un dabīgā piena garša. Produkta kvalitāti nodrošina arī iepakojums – piens fasēts tetrapakās, kas pasargā no gaisa un gaismas piekļuves, tāpēc tas tik ilgi spēj saglabāties svaigs. Neatvērtā veidā pienu var uzglabāt istabas temperatūrā līdz pat 12 mēnešiem.

 

Kopā ar GEMOSS dzērienu ekspertiem esam apkopojuši šīs šķietami nesaderīgās sastāvdaļas, lai radītu izcilus dzērienus. Neatkarīgi no tā, vai esi klasisko vērtību cienītājs vai vēlies eksperimentēt ar jaunām garšām, mums ir kaut kas ikvienam. No sīrupiem līdz kvalitatīvam pienam un, protams, gardajām burbuļpērlēm, šīs receptes noteikti iepriecinās garšas kārpiņas. Izpēti bezgalīgās iespējas, apvienojot MONIN, BOBA un VIENS PIENS perfektā garšas sinerģijā. Izmēģini receptes, lai radītu ko patiesi pārsteidzošu!

 

MATCHA LEDUS KAFIJA

15 ml MONIN Matcha zaļās tējas sīrups

40 ml MONIN Cold Brew koncentrāts

200 ml VIENS PIENS

30 g BOBA laima pērles

Ledus

Glāze: Longdrink BANQUET 540 ml

Glāzē liek ledu un burbuļpērles, pievieno sīrupu, pienu un Cold Brew koncentrātu. Viegli apmaisa ar bāra karoti, dekorē ar putukrējumu un matcha pulveri. 

 

SĀĻĀS KARAMELES LEDUS KAFIJA

15 ml MONIN Sāļās karameles sīrups

40 ml MONIN Cold Brew koncentrāts

200 ml VIENS PIENS

30 g BOBA pērles pēc izvēles

Ledus

Glāze: LEVITAS 340ml

Glāzē liek ledu un burbuļpērles, pievieno sīrupu, pienu un Cold Brew koncentrātu. Viegli apmaisa ar bāra karoti un pasniedz. 

 

POPKORNA LEDUS KAFIJA

15 ml MONIN Popkorna sīrups

40 ml MONIN Cold Brew koncentrāts

200 ml VIENS PIENS

30 g BOBA melleņu pērles

Ledus

Glāze: Longdrink BANQUET 540 ml

Glāzē liek ledu un burbuļpērles, pievieno sīrupu, pienu un Cold Brew koncentrātu. Viegli apmaisa ar bāra karoti un pasniedz. 

 

TROPISKĀ LEDUS KAFIJA

15 ml MONIN Mango sīrups

50 ml MONIN Cold Brew koncentrāts

150 ml VIENS PIENS

30 g BOBA ananasu pērles

Ledus

Glāze: BIG TOP 430 ml

Glāzē liek ledu un burbuļpērles, pievieno sīrupu, pienu un Cold Brew koncentrātu. Viegli apmaisa ar bāra karoti un pasniedz. 

 

OGU LEDUS KAFIJA

15 ml MONIN Ķiršu sīrups

50 ml MONIN Cold Brew koncentrāts

150 ml VIENS PIENS

30 g BOBA melleņu pērles

Ledus

Glāze: Longdrink BANQUET 540 ml 

Glāzē liek ledu un burbuļpērles, pievieno sīrupu, pienu un Cold Brew koncentrātu. Viegli apmaisa ar bāra karoti, dekorē ar putukrējumu un zemeņu pulveri. 


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.