Visi jaunumi

Jaunums sortimentā - Gemoss Collection tējas

2020. gada 15. Septembris  

Tējas rituāli ir neatņemama sastāvdaļa rudens sezonā, tāpēc esam sarūpējuši jaunumu - īpaši atlasītas tējas katrai gaumei. Izcilas garšas, izteikti aromāti un daudzveidīgs klāsts dažādai saderībai ar ēdieniem. Piparmētru tēja Atsvaidzinošas garšas tēja ar nomierinošu iedarbību. Piparmētras svaigums piestāv dažādiem desertiem, šokolādes izstrādājumiem un viegliem ēdieniem. Tējai raksturīga gaiša dzintara brūna krāsa. Pagatavošana: Uzvārīt ūdeni (vienam maisiņam nepieciešams 200 ml ūdens) un apliet tējas maisiņu. Ieteicamais tējas ievilkšanās laiks 3-7 min. Zaļā tēja Viegla, uzmundrinoša Ķīnas zaļā tēja ar atsvaidzinošu garšu un viegli savelkošu pēcgaršu. Tējas ir lieliska saderība ar zivju, jūras produktu ēdieniem un asām maltītēm. Tējai raksturīga gaiši dzeltenzaļa krāsa. Pagatavošana: Uzvārīt ūdeni (vienam maisiņam nepieciešams 200 ml ūdens), atdzesēt līdz 75 °C un apliet tējas maisiņu. Ieteicamais tējas ievilkšanās laiks 2-3 min. Kumelīšu tēja Maiga, aromātiska tēja ar nomierinošu iedarbību. Tējas aromāts un garša piestāv vieglām uzkodām un ēdieniem. Tējai raksturīga gaiša, dzelteni zaļa krāsa. Pagatavošana: Uzvārīt ūdeni (vienam maisiņam nepieciešams 200 ml ūdens) un apliet tējas maisiņu.  Ieteicamais tējas ievilkšanās laiks 3-5 min. Augļu tēja Sulīgu augļu un saldu ogu apvienojums, kas lieliski remdē slāpes un papildina garšu buķeti kopā ar augļu desertiem vai saldējumu. Tējai raksturīga gaiši sarkana krāsa. Pagatavošana: Uzvārīt ūdeni (vienam maisiņam nepieciešams 200 ml ūdens) un apliet tējas maisiņu.  Ieteicamais tējas ievilkšanās laiks 3-7 min. Zāļu tēja Atsvaidzinoša un aromātiska ziedu un mētru buķete ar nomierinošu iedarbību. Maigās tējas garša un aromāts piestāv viegliem ēdieniem un uzkodām. Tējai raksturīga dzintara dzeltena krāsa. Pagatavošana: Uzvārīt ūdeni (vienam maisiņam nepieciešams 200 ml ūdens) un apliet tējas maisiņu.  Ieteicamais tējas ievilkšanās laiks 3-7 min. Melnā tēja Klasiskā angļu tēja ar uzmundrinošu iedarbību. Tējai ir izcila saderība ar angļu brokastīm, sviestmaizēm, olu ēdieniem, konditorejas izstrādājumiem. Tējai raksturīga dzintara brūna krāsa. Pagatavošana: Uzvārīt ūdeni (vienam maisiņam nepieciešams 200 ml ūdens) un apliet tējas maisiņu.  Ieteicamais tējas ievilkšanās laiks 3-5 min.

 


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.