Visi jaunumi

Just Nature sortimentu papildina rīsi

2020. gada 30. Marts  

Just Nature sortimentu papildina četru veidi rīsi vēl dažādākām un pilnvērtīgākām maltītēm. Pateicoties rūpīgajam atlases procesam un lobīšanai, šie produkti var lepoties ar extra kvalitātes titulu, ko piešķir tikai īpašas apstrādes produktiem. Melnie rīsi ir īpaši atlasīti pilngraudu rīsi ar izteiksmīgi melnu krāsu, kas ir reti sastopama šķirne. Melnie rīsi satur četras reizes vairāk dzelzs nekā jebkuri citi rīsi, turklāt tiem ir unikālas garšas īpašības. Šie rīsi ļoti labi garšo aromatizēti ar eļļu vai sviestu, un kā piedeva zivs ēdieniem un jūras veltēm. Ļoti pieprasīta izvēle restorāniem, kur šķietami ikdienišķu graudaugu pasniegt augstākā kvalitātē. Sarkanie rīsi ir pilngraudu rīsi, kas auguši īpašos apstākļos – mālainā augsnē, tāpēc rīsiem ir neparasta krāsa un īpašs aromāts. Tā kā sarkanie rīsi ir pilngraudu produkts, to gatavošanas laiks ir ilgāks, taču tas attaisnojas garšā un konsistencē. Šie neparastās krāsas rīsi ļoti labi sader ar medījuma gaļu, meksikāņu ēdieniem, putna gaļu, tos noteikti var pievienot sautējumiem un paeljai. Arborio (risotto) rīsi ir specializēta šķirne, kas piemērota tieši krēmīga risotto pagatavošanai. Lai iegūtu risotto ar raksturīgo kraukšķi rīsu vidū un krēmīgumu, svarīgi izvēlēties tieši šim ēdienam piemērotus rīsus. Tos viegli atpazīt arī pēc izskata – risotto rīsi ir mazāki un nedaudz apaļāki par pārējiem. Šos rīsus var izmantot arī citos ēdienos, kur svarīgi saglabāt labi saistītu konsistenci. Tvaicēti rīsi – pateicoties Tālo Austrumu izgudrotajai apstrādes metodei, šie ir unikāli rīsi, kurus nav iespējams pārvārīt, tāpēc tie nekad nesalips. Neapstrādāti rīsi tiek nomazgāti ar karstu ūdeni, tad tvaikā karsēti un nopulēti. Lai vai kā šie rīsi tiktu gatavoti, tie saglabās irdeno konsistenci. Piemēroti salātiem, dažādu ēdienu pildīšanai, sautējumiem, zupām.

Just Nature sortimentu tagad var iegādāties gan Gemoss tirdzniecības vietās, gan e-veikalā


 

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.