Visi jaunumi

Vasaras aktuālais kokteilis – Green Park Fizz

2020. gada 3. Marts  

Ja esi kokteiļkartes izveides procesā, nedrīkst palaist garām šīs vasaras aktuālo kokteili Green Park Fizz. Svaigs, atspirdzinošs un ar izteiktu vasaras garšu – tāds ir gaidāmās vasaras jaunais kokteilis. Monin gurķu sīrups iemantojis jau daudzu bārmeņu sirdis ar radošo izmantojumu vasaras kokteiļu pagatavošanā, taču šis kokteilis paver jaunus garšu apvāršņus. Svaigā gurķu klātbūtne ideāli papildina vermuta un tonika tandēmu, un laima sula ir kā punktiņš uz ‘’i’’ atspirdzinošam dzērienam. Šis kokteilis ir kā radīts kokteiļbāriem, kafejnīcām, restorāniem un brīvdabas pasākumiem.

Green Park Fizz kokteiļa recepte

  • 20 ml Monin gurķu sīrups
  • 60 ml sausais vermuts
  • 80 ml toniks
  • 15 ml svaiga laima sula
  • Svaigs gurķis un piparmētra

Lej visas sastāvdaļas, izņemot toniku, glāzē ar ledu. Lēnām pielej toniku. Dekorē ar plānu gurķa šķēli un svaigu piparmētru. Lielā glāzē pasniegts, ar ledu, plānu gurķa šķēli un atspirdzinošu piparmētru, kokteilis radīs lielisku atmosfēru siltās sezonas baudīšanai. Ja izmanto recepti kokteiļa piedāvājumam, vari izmantot kokteiļa publicitātes attēlus, ar noteikumu, ka kokteilis saglabā savu autentisko nosaukumu Green Park fizz un pagatavošanā izmantotas visas  oriģinālajā receptē norādītās sastāvdaļas. Attēlus var lejupielādēt ŠEIT.


 

Pagatavošana


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.