Visi jaunumi

ZELTA RIEKSTS

2020. gada 1. Janvāris  
Bioloģiski sertificētu saimniecību produkti.
Zelta Rieksts iepakojuma dizains vēsta par zīmola senajām tradīcijām. Dizainā iestrādātā žāvēto augļu un riekstu virtene ir liecība no 1996. gada, kad tika iepakotas pirmās riekstu un žāvēto augļu paciņas. Teju 30 izaugsmes gadu gaitā Zelta Rieksts ir paplašinājis savu produktu klāstu ar BIO un MINI līnijām. 
 
Zelta Rieksts produkcija ir saņēmusi ES kvalitātes standarta svara marķējuma „e” izmantošanas atļauju, kas apliecina fasēšanas iekārtu precizitāti un atbilstību produkcijas svara prasībām katrā iepakojumā. Tāpat, GEMOSS ražotne lepojas ar starptautisko BRC Food sertifikātu, kas nosaka augstāko standartu pārtikas piegādes ķēdes un ražošanas nekaitīgumā.

BIO Zelta Rieksts 
 
Nesteidzīgi brieduši pēc dabas ritmiem BIO Zelta Rieksts produkti ir audzēti bioloģiski sertificētās saimniecībās, ekoloģiski tīrā vidē, un rūpīgi atlasīti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem.  
 
BIO Zelta Rieksts sortimentā ir Indijas rieksti, lazdu rieksti, mandeles, valrieksti, dateles un aprikozes, kas pieejamas gan 100 g, gan 300 g iepakojumos. 
 
 
Mini paciņa ir īpaši veidotas, domājot par skolas vecuma bērniem. To sastāvs un svars ir rūpīgi pārdomāts vadoties pēc dietologu ieteikumiem. Katrā paciņā atrodami īpaši atlasīti rieksti un sēklas, vitamīniem un minerālvielām bagātas ogas, kas sniegs enerģiju un sāta sajūtu. 

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.