Visi jaunumi

Svētku ceļvedis: Ziemassvētku dāvanu katalogs

2022. gada 10. Novembris  
 
Laiks steidzas nemanot – domājot par mūsu klientu ērtībām un mierpilnu decembri, laikus esam gatavi iepazīstināt ar GEMOSS Ziemassvētku piedāvājumu korporatīvajām dāvanām. Svētku noskaņās veidota dāvanu izlase ir GEMOSS komandas roku darbs, kas ļauj bez steigas sarūpēt individuālus sveicienus kolēģiem, klientiem, sadarbības partneriem un, protams, arī ģimenei un draugiem.

Kā katru gadu, arī šogad vēlamies iedvesmot izvēlēties veselīgas un uzturvielām bagātas Ziemassvētku dāvanas, kas sastāv no "Zelta Rieksts" produktiem – riekstiem, sēklām, žāvētiem augļiem un dražejām. Akcentu dāvanai piešķir personalizēta trauku izlase.

GEMOSS Ziemassvētku dāvanu sortimentā šogad iekļauti arī bārmeņa veidoti bezalkoholisko kokteiļu komplekti ar receptēm no "Monin" sīrupiem, "Franklin&Sons" tonikiem un limonādēm, "Paragon" kodriāliem un "Lyre's" bezalkoholiskajiem stipro dzērienu atdarinājumiem. Jaunumu vidū ir dāvanu komplekti kafijas baudītājiem, konditoriem un kulināriem.

GEMOSS Ziemassvētku dāvanu ceļvedi – dāvanu komplektus, to sastāvu un cenas – aicinām iepazīt šeit: SVĒTKU CEĻVEDIS 2022.

Ziemassvētku dāvanu ceļvedī esam iekļāvuši mūsu kolēģu veidotu dāvanu sortimentu. Lai ikviens var piemēklēt saņēmējam piemērotāko svētku sveicienu, iespējams izvēlēties arī individuāli komplektētas dāvanas (iesaiņojums, saturs un trauki), rakstot ziņu uz [email protected] līdz 1. decembrim.

Ar rokām saiņotas Ziemassvētku dāvanasIepazīsti dāvanu sortimentu katalogā, atrodi meklēto mūsu veikalos, e-veikalā vai pasūti, rakstot e-pastu uz [email protected] vai zvanot uz tālruni 26533691


Līdzīgas receptes

 
 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 
 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

 
#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.