Visi jaunumi

Just Nature zīmola plašais sortiments

2020. gada 7. Septembris  

Daba vienmēr ir piepildījusi cilvēka dvēseli ar prieku, jaunu enerģijas spēku un miera sajūtu, kas ir tik ļoti nepieciešama mūsdienu straujajam dzīves ritmam. Domās un rūpēs par veselību, radīts zīmols “Just Nature”, kas ir īpaši izstrādāta produktu līnija, piedāvājot organismam nepieciešamos produktus, lai ikdienu aizvadītu harmoniski un pilnvērtīgi.

Just Nature produkti

Just Nature sortimenta pamatlicēji graudaugi un pākšaugi jau kļuvuši par daudzu iecienītiem produktiem, piemēram, lēcas, turku zirņi, pērļu grūbas, kuskuss, kvinoja un dažādi pilngraudu rīsi. Šiem produktiem ir neizmērojami daudz iespēju pagatavošanā. Gan zināmi, gan ne tik labi iepazīti produkti ikvienam atklās jaunu garšu pasauli. Rūpīgi atlasīti graudaugi un pākšaugi sniedz vērtīgās uzturvielas un bagātina maltīti ar interesantām garšām. Turku zirņi var kalpot par pamatu humusam, taču tikpat labi tie vērtīgi papildinās jebkuru zupu vai sautējumu. Savukārt bulgurs, kuskuss un kvinoja pārsteigs ar garšu dažādību gaļas, zivs vai dārzeņu pamatēdienus. Savukārt ierastos rīsus vērts aizvietot ar pilngraudu sarkanajiem vai melnajiem rīsiem, piešķirot jaunas krāsas maltītēm. citādi milti Sortimenta jaunākie produkti ir dažādi milti - kokosriekstu, turku zirņu, ķirbju sēklu, rīsu, mandeļu un pat linsēklu milti. Šie produkti paver jaunas iespējas kulinārijā, pagatavojot veselīgas un pilnvērtīgas maltītes ar pievienoto vērtību. Rīsu milti ir iecienīts produktiem tiem, kas ievēro bezglutēna diētu, savukārt, turku zirņu milti lieliski pildīs uzdevumu kā saistviela, bet kokosriekstu milti piešķirs konditorejas izstrādājumiem patīkami riekstainu un saldu garšu. Milti var būt uzturvērtībām bagāti, vērtīgi, garšīgi un plaši pielietojami, tāpēc Just Nature rosina atklāt jaunu garšu pasauli! Iepazīsti produktu sortimentu un stiprini sevi ar labāko, ko sniedz daba!


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.